Наша компанія з’явилася на ринку України порівняно нещодавно, але вже досягла значних результатів.

      Компанія ТОВ «Експертно-навчальний центр» була заснована в 2007 році кваліфікованими спеціалістами з великим досвідом роботи в сфері психофізіології, психології та охорони праці. Всі співробітники мають вчені ступені та звання (доктор медичних наук, професор, кандидат медичних наук). Це єдина компанія в Системі психофізіологічної експертизи, з якою розробники та власники патентів на методику та програмне забезпечення психофізіологічної експертизи (далі — ПФЕ) підписали авторський договір і делегували ексклюзивне право використання цих розробок.

      Наша компанія здійснює на договірних засадах психофізіологічну експертизу працівників для виконання робіт підвищеної небезпеки у відповідності до ліцензійних умов з використанням сертифікованого МОЗ України програмного-тестового комплексу. Психофізіологічна експертиза надає можливість роботодавцю уникнути можливих ризиків, що загрожують професійній діяльності та здоров’ю працівників, зменшити кількість нещасних випадків, пов’язаних з «людським фактором», прийняти більш ефективні рішення, пов’язані із найманням та раціональним використанням персоналу; працівникам – унеможливити нещасні випадки, зберегти здоров’я та працездатність, державі – зменшити кількість травм та смертей на виробництві, зберегти батьків для дітей.

    Головним  науковим  консультантом  компанії  є доктор медичних наук, професор  Єна А.І., який  є  ініціатором впровадження (і автором кваліфікаційної характеристики) на рівні МОЗ України з 1995 р. спеціалізації «Психофізіологія». Очолював  кафедру авіаційної, морської медицини та психофізіології Української військово-медичної академії та був засновником та завідувачем кафедри медицини праці, психофізіології та медичної екології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика. Особисто обґрунтував вже діючі вимоги ст. 5 Закону України «Про охорону праці» та прийняття і зміни значної кількості інших нормативно-правових актів щодо ПФЕ працівників, які виконують роботи підвищеної небезпеки.

    Директором компанії ТОВ «Експертно-навчальний центр» є кандидат медичних наук Маслюк В.В., який тривалий час перебував на посаді начальника центру ПФЕ працівників небезпечних професій Державного підприємства «Головний навчально-методичний центр Держгірпромнагляду України».

     Спеціалісти нашої компанії стояли біля витоків створення і впровадження в Україні загальнодержавної системи ПФЕ працівників, які виконують роботи підвищеної небезпеки. На сьогодні в різних регіонах України вже функціонують більше 100 підрозділів системи ПФЕ, яка продовжує активно і послідовно розвиватися.

     Фахівці нашої компанії приймають участь у виконанні науково-дослідних робіт з метою покращення та вдосконалення системи ПФЕ, зокрема, у спільних науково-дослідних роботах з Українським науково-дослідним інститутом медицини транспорту МОЗ України з розробки і вдосконалення критеріїв та методик ПФЕ водіїв.

     Зазвичай кожна нова компанія займає свою нішу, або відвойовує її, надаючи товар або послугу краще чи дешевше. З ТОВ «Експертно-навчальний центр» пов’язані обидва варіанти. Не дивлячись на постійні намагання не зовсім сумлінних конкурентів спаплюжити імідж нашої компанії за допомогою розповсюдження неправдивої інформації, ми продовжуємо працювати в правовому полі, не порушуючи жодних вимог нормативних-правових актів. Наслідком відповідальної та надійної роботи є постійне збільшення кількості наших партнерів і клієнтів та зростання поваги до нашої компанії в професійній та діловій сферах.

    Нашими партнерами є такі потужні компанії, як ПАТ «Київенерго», ПАТ «Державний ощадний банк України», ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», ДП «Міжнародний аеропорт Бориспіль», ПАТ «Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України», КП «Міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни)», РСП «Київцентраеро» та ін.

    Наша компанія здійснює активну благодійну діяльність, надає фінансову допомогу волонтерським організаціям, які працюють безпосередньо з учасниками АТО. Наприклад, така допомога була надана благодійному фонду «Небайдужі серця». Надає благодійну допомогу у проведенні психологічного обстеження учасників АТО з метою виявлення наслідків бойової психічної травми — така допомога вже надана працівникам ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

    Не дивлячись на погіршення макроекономічних умов нашої країни, ми плануємо не зупинятися на досягнутому, а й надалі працювати над підвищенням ефективності власного бізнесу, спираючись на якість продуктів і послуг, розширюючи можливості своєї діяльності, освоюючи і впроваджуючи сучасні технології.