Для ТОВ «ЕКСПЕРТНО-НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР» було приємно 24 липня отримати офіційний лист від організаційної комісії «Всеукраїнського галузево-аналітичного центру» (м. Київ) з повідомленням, що за результатами оцінки фінансової стабільності та інвестиційної привабливості підприємств .м Києва ТОВ «ЕКСПЕРТНО-НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР» віднесено до числа надійних компаній!

Компанію, ТОВ «ЕКСПЕРТНО-НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР», (ЄДРПОУ 35289526), відзначено як одну з пріоритетних згідно КВЕД 86.22 у регіоні м.Київ та внесено до реєстру Надійних та інвестиційно привабливих підприємств України. Результати експертного аналізу та рекомендація підприємства опубліковані на сайті Аналітичного центру — www.ukr-centr.com.ua і доступні для використання.

Згідно результатів аналітики, Асоціацією економічного співробітництва та розвитку підприємництва, компанію рекомендовано до відзнаки в рамках програми «1000 кращих підприємств України» на статус «Компанія року 2018».

Відзнака «Компанія року» підтверджує, що підприємство являється надійним партнером, престижним роботодавцем, пропонує якісні послуги, а також є перспективним для співробітництва та інвестування. До відзнаки, в рамках номінації, подаються пріоритетні підприємства галузі за вагомий внесок у розвиток регіону та відмінну динаміку, або підприємства соціально важливого значення.

 

 

 

Проведення медоглядів професійних водіїв та порушників ПДР з урахуванням психофізіологічної придатності до керування автотранспортом.

24 травня у Центр громадського здоров’я МОЗ України  відбувся Круглий стіл, на якому обговорювалися майбутні зміни Порядку медичного огляду водіїв згідно з імплементацією Директив ЕС. У дискусії взяли участь провідні експерти у сфері громадського здоров’я Центру громадського здоров’я, представники Бюро World Health Organization UkraineМОЗ, МВС, Міністерства інфраструктури, Асоціації міжнародних автомобільних перевізників та Професійної спілки таксистів України, Національної психологічної асоціації,  українські та міжнародні експерти з безпеки дорожнього руху.

Зважаючи на статистику, яка доводить, що 80% дорожньо-транспортних пригод стаються з провини водія, в країнах Євросоюзу значну увагу приділяють саме оцінці водіїв, їх придатності до безпечного керування транспортом.

Міжнародні експерти, які погодилися приєднатися до дискусії за допомогою конференц-зв’язку, розповіли про досвід Німеччини, Австрії та Польщі, де медико-психологічне тестування окремих категорій водіїв закріплене у національному законодавстві. У різних країнах Європи задіяні різні підходи до такого тестування: при здобуванні звичайного водійського посвідчення, для окремих категорій працівників (які здійснюють професійну діяльність, пов’язану з перевезенням вантажу або пасажирів) або частих порушників правил дорожнього руху.

Наразі, у Центрі громадського здоров’я робочою групою, до якої входять представники ТОВ «ЕНЦ», розробляються проекти нових нормативних документів щодо проведення психофізіологічної експертизи окремих категорій водіїв та кандидатів у водії. Також плануються істотні зміни до чинного порядку медоглядів вожіїв які по-перше, унеможливлять видачу фіктивних медичних довідок через запровадження єдиної електронної бази даних та, по-друге, включать до медичного огляду обов’язкову психофізіологічну оцінку окремих категорій водіїв: професійних водіїв комерційного та спецтранспорту, пасажирських перевезень та частих порушників ДТП.

Усі присутні експерти та представники професійних спільнот, зокрема автоперевізників та таксистів, представники громадськості підтримали розробку змін до порядку медичного огляду водіїв та кандидатів у водії. Згодом проект змін буде представлено для обговорення громадськості та прийнято у відповідних нормативно-правових актах.

Психофізіологічна експертиза для зручності обстежуваних здійснюється на вибір: українською, англійською або російською мовами

Наш центр розпочинає надання послуг навчання з домедичної підготовки

 

УВАГА!  МИ ПЕРЕЇХАЛИ! 

З 27.12.2016 року ми переїхали у нове приміщення.

Наша нова адреса: 04060 м. Київ, вул. М.Берлінського, 9

Адміністрація дуже просить наших відвідувачів користуватись входом до будівлі з Орловського провулку.

 

%d0%b1%d0%b5%d1%80%d0%bb%d0%b8%d0%bd%d1%81%d0%ba%d0%be%d0%b3%d0%be9-%d1%87%d0%b5%d1%80%d0%b5%d0%b7-%d0%be%d0%bb%d0%be%d0%b2%d1%81%d0%ba%d0%b8%d0%b9

 

 У 2019 році курси спеціалізації з психофізіології в Українській військово-медичній академії

з 28 січня до 19 квітня

з 23 вересня до 13 грудня

ПАЦ з 28 січня по 22 лютого

         з 11 листопада по 06 грудня

 

 

 

Проведено чергові цикли навчання лікарів-психофізіологів Системи психофізіологічної експертизи

       ТОВ «ЕНЦ» забезпечило організацію навчальних циклів лікарів-психофізіологів в Українській військово-медичній академії.

      Пройшли навчання та отримали сертифікат лікаря-психофізіолога 5 лікарів, 15 лікарів завершили навчання на передатестаційному циклі. Фахівці ТОВ «ЕНЦ» надали допомогу лікарям Системи психофізіологічної експертизи в підготовці документів та проходженні атестації для отримання лікарських категорій.

 

    10.05.2016 року відбулася зустріч в.о. Міністра охорони здоров’я України Віктора Шафранського з делегацією Ізраїлю, на чолі з Надзвичайним та Повноважним Послом Держави Ізраїль в Україні. У зустрічі прийняли участь представники ТОВ «ЕНЦ».

2  Під час зустрічі обговорили питання подальшої співпраці України та Ізраїлю в сфері психологічної допомоги населенню.

  Віктор Шафранський подякував присутнім за підтримку та організацію психологічних тренінгів, експертну та методологічну допомогу стосовно питань реабілітації населення та бійців у зоні бойових дій, роботи медичних служб в умовах катастроф та надзвичайних подій. Він підкреслив, що вітчизняні фахівці готові набувати досвіду ізраїльських колег та впроваджувати новітні технології на українському ринку медичних послуг.

1  В свою чергу, Еліав Бєлоцерковські наголосив, що Ізраїль докладає всіх зусиль для ефективного співробітництва з Україною. Зокрема, ізраїльською стороною запропоновано організувати комплексний підхід до вирішення психологічних проблем, а саме, створити єдиний центр для фізичної, психологічної та соціальної реабілітації.

  Сторони домовились про створення робочої групи, яка буде керувати питання створення реабілітаційного центру.

http://www.moz.gov.ua/ua/portal/pre_20160510_a.html

 

  Освещение проблемы усталости водителей специалистами ООО «ЭНЦ» на 1-м автомобильном канале.

  10 Шагов к безопасности. Шаг5. Усталость за рулем

 

  Новый центр ПФЭ в Мариуполе — ООО «МЕД.КОМ»

 

 В  ООО «Экспертно-учебном центре» проведен обзор  мероприятий психофизиологической экспертизы водителей с учетом опыта других стран.  Ускорение внедрения в Украине таких мероприятий приведет к предотвращению ошибок водителей при управлении транспортными средствами и, в последствии, — к значительному снижению уровней аварийности, травматизма и смертности на дорогах нашей страны. 

    Психофізіологічна експертиза водіїв. Досвід Польщі.

 

 С целью улучшения прогноза эффективности и надежности выполнения работ повышенной опасности нашими сотрудниками выведены весовые коэффициенты влияния показателей используемых психофизиологических методик, что нашло отражение в статье.

   Весовые коэффициенты влияния показателей методик, которые используются для определения профессионально важных психофизиологических качеств работников, которые вовлекаются в выполнение работ повышенной опасности

   Ена А.И., Маслюк В.В., Ена Т.А.

   ООО «Экспертно учебный центр» (г. Киев)

   Проведена психофизиологическая экспертиза значительной выборки лиц с целью прогноза эффективности и надежности выполнения ими работ повышенной опасности с применением комплекса методик для определения уровня развития профессионально важных психофизиологических качеств, предусмотренных действующими нормативными актами. Получены весовые коэффициенты влияния отдельных показателей использованных методик на формирование общего вывода психофизиологической экспертизы. Применение этих коэффициентов позволило значительно повысить надежность прогноза результатов психофизиологической экспертизы относительно успешности адаптации и надежности профессиональной деятельности работников при выполнении работ повышенной опасности и тех, которые нуждаются в профессиональном отборе. Предлагается использовать полученные коэффициенты в формулах для расчета общей оценки уровня развития комплекса профессионально важных психофизиологических качеств при формировании вывода психофизиологической экспертизы.

 

 На основании анализа нормативно-методических актов и патентного поиска относительно психофизиологического тестирования и психофизиологической экспертизы нашими сотрудниками предложена оригинальная методика проведения психофизиологической экспертизы работников, привлекаемых к выполнению работ повышенной опасности .

   Разработка методик психофизиологической экспертизы и определения функциональных резервов у работников опасных профессий

   Ена А.И., Маслюк В.В., Ена Т.А., Будник Н.Н, Чайковский И.А.

   ООО «Экспертно-учебный центр», Институт кибернетики им. В.М. Глушкова НАН Украины

   На основании анализа нормативно-методических актов и патентного поиска по психофизиологическому тестированию и психофизиологической экспертизе, предложена оригинальная методика проведения психофизиологической экспертизы работников, привлекаемых к выполнению работ повышенной опасности. Подобрано перечень профессионально важных качеств, необходимых работникам для эффективного и надежного выполнения работ повышенной опасности. Разработана методика оценки уровня развития профессионально важных качеств для экспертизы указанных работников, которая определяет набор и последовательность наиболее подходящих (валидных и надежных) психофизиологических тестов, регистрацию показателей скорости и правильности выполнения задач обследуемым, регистрацию допущенных обследуемым ошибок, вычисления интегрального показателя, оценку соответствия уровня развития профессионально важных качеств профессиональным требованиям к выполнению работ повышенной опасности. Предложена концепция определения функциональных резервов при психофизиологическом тестировании по показателям вариабельности сердечного ритма. Также предложено расширить определенный действующими нормативными актами перечень видов работ повышенной опасности.

 

 В связи с необходимостью усовершенствования организации помощи участникам АТО сотрудниками ООО «Экспертно-учебный центр» опубликована статья «Актуальність і організаційні засади медико-психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції» в «Науковому журналі МОЗ України» ( 2014, № 1, с. 5-16).  

   http://www.moz.gov.ua/files/sci_mag/mhu_sci_mag_2014_01.pdf

 

 ООО «Экспертно-учебный центр» оказывает финансовую помощь волонтерским организациям, которые работают непосредственно с участниками АТО. Например, такая помощь была оказана благотворительному фонду «Небайдужі серця».

 

ООО «Экспертно-учебный центр» предоставляет благотворительную помощь в проведении психологического обследования участников АТО с целью выявления последствий боевой психической травмы. Такая помощь уже оказана работникам ПАО «АрселорМиттал Кривой Рог».

 

 Система психофизиологической экспертизы пополнилась новым центром

Арселлор